OŚRODEK WCZASOWY KAMA

DARŁOWO

Darłowo to jeden z największych ośrodków wypoczynkowych na środkowym wybrzeżu Bałtyku. Miejscowość podzielona jest przez rzekę Wieprz na Darłowo Wschodnie i Zachodnie, które spina jedyny w Polsce rozsuwany most z charakterystyczną sterownią potocznie nazywaną „UFO”.Darłowo odznacza się korzystnym mikroklimatem, charakteryzującym się dużym nasłonecznieniem i sporą wilgotnością powietrza nasyconego leczniczymi cząsteczkami jodu. Rozległe obszary leśne i brak zakładów przemysłowych są gwarancją czystego powietrza, natomiast korzystne prądy morskie zapewniają budulec dla piaszczystych, a przede wszystkim czystych plaż. W krajobraz zostały wpisane wiatraki – jedne z największych w Europie elektrowni wiatrowych, które są wizytówką dbałości o ekologię.

OŚRODEK KAMA

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny KAMA to nowoczesny 3-piętrowy obiekt położony w linii prostej 300 metrów od plaży i mostu rozsuwanego łączącego Darłowo Wschodnie z Zachodnim.
Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4-osobowych z łazienkami.
Każdy pokój dla wczasowiczów wyposażony jest w telewizor, standardowy zestaw mebli, parawan i leżak, posiadają własne balkony lub loggie ze stolikiem i krzesłami. Ośrodek, dla wygody naszych Gości wyposażony został w windę.
Wyżywanie składa się z trzech posiłków – śniadanie, obiad, kolacja wydawanymi w formie „szwedzkiego stołu”. Nie prowadzimy żywienia dietetycznego (wegetariańska, diabetyczna itp.)

Cały teren jest ogrodzony i monitorowany oraz wyposażony m.in. w miejsce na ognisko oraz grill, plac zabaw i siłownię zew.

Powyższa oferta dotyczy wyłącznie wczasowiczów indywidualnych!

Telefon do recepcji Ośrodka „KAMA”: 798 516 114

GALERIA

B2B_1080x1080
plansza informacyjna PFR pion lewa